Hälso- och sjukvårdens

Kunskapsstödi Jönköpings län

Meny Stäng
Sök

AT, ST och PTP

Visa detaljer
Visa
Fäll ut alla Fäll ihop alla

ST-projekt i primärvården

ST-projekt i primärvården
Ansvarig publicerare
Christofer Ahlberg
Kommunikation VNF
christofer.ahlberg@rjl.se
Kopiera länk
KOL och D-vitamin, Alia Al Khalsi

Kontakt

AT-läkare

Studierektorsorganisationen.Futurum@rjl.se

Susanne Carlgren
administrativ assistent
susanne.carlgren@rjl.se

Britt-Marie Persson
At-chef
britt-marie.persson@rjl.se

ST-läkare

Studierektorsorganisationen.Futurum@rjl.se

Tanja Bundalo
utvecklingssekreterare
tanja.bundalo@rjl.se

Daniel Gustafsson
Övergripande studierektor
daniel.gustafsson@rjl.se

PTP-psykolog

Linda Viberg
PTP-studierektor, Qulturum
linda.viberg@rjl.se